FAQ

Koszt strony internetowej uzależniony jest od poziomu rozbudowania, użytych technologii, a także jakości wykonania. Trudno jest więc określić jej cenę bez ustalenia niezbędnych detali. Jeżeli chcesz wiedzieć jaki byłby koszt stworzenia Twojej strony - skontaktuj się z nami. Po ustaleniu szczegółów przedstawimy Ci naszą ofertę.
Żeby uruchomić właśną stronę musisz mieć założony adres (domenę) oraz wykupione miejsce na serwerze, na którym będzie umieszczona (hosting). Podejmując współpracę z nami możesz dokonać wyboru - wykupić domenę i hosting w wybranej przez siebie firmie lub też zlecić to nam. Jest też możliwość umieszczenia strony na naszym serwerze (oferujemy bardzo dogodne warunki).
Pracujemy od 9:00 do 18:00. Ponieważ staramy się zachować jak najwyższą jakość usług nie pracujemy dłużej. W sporadycznych przypadkach, po ustaleniu z klientem jesteśmy w stanie pracować w późniejszych godzinach. To samo dotyczy weekendów - pracujemy w weekend tylko po wcześniejszym uzgodnieniu.
Możesz skontaktować się z nami mailowo, poprzez czat dostępny na stronie, komunikator Facebooka lub telefonicznie.
Pracujemy zdalnie i bardzo dobrze sobie radzimy z taką formą współpracy. Praktycznie każde zlecenie w naszej branży można wykonać w takiej formie. Jedynie w przypadku większych, bardziej skomplikowanych zleceń spotkania mogą się okazać konieczne.
Tak jak w przypadku ceny, trudno jest określić czas pracy nie znając szczegółów - np. poziomu rozbudowania strony. Minimalny czas realizacji to 7 dni roboczych. Jest on uzależniony także od rodzaju prowadzonej współpracy, a także tego jak ona przebiega - np. tego jak szybko otrzymujemy niezbędne informacje.
Tak samo jak w przypadku stron www, trudno jest określić czas realizacji bez detali. Skontaktuj się z nami, a wyceniając Twój projekt podamy czas realizacji.
Tak, wykonujemy kompleksowo optymalizację stron www i pozycjonowanie w wyszukiwarce Google.
Pozycjonowanie to proces, na który składa się wiele czynności. Dodatkowo nie może być wykonywane zbyt gwałtownie, aby strona nie została np. usunięta z indeksu wyszukiwarki przez Google. Tym samym nie da się strony wypozycjonować szybko. Wpływ na czas ma przede wszystkim konkurencyjność danej branży, to jakie frazy zostały dobrane i to jakiego rodzaju konkurencja działa w branży. Przy prostych słowach kluczowych pierwszych efektów można się spodziewać już po miesiącu czy dwóch, przy trudniejszych może to trwać nawet 3-4 miesiące. Do pełnego efektu potrzeba jednak więcej czasu. Przy prostych frazach ok. 3 miesiące, przy tych trudniejszych nawet do roku.
Bardzo rzadko wykonujemy takie zlecenia. Są one zarezerwowane dla stałych klientów (w szczególności tych z opłatą za gotowość). Jeżeli chcesz abyśmy wykonywali dla Ciebie prace na szybko - skorzystaj z naszej oferty obsługi z opłatą za gotowość.
W pierwszej kolejności musisz przekazać nam szczegółowe informacje o tym jak powinna wyglądać i działać Twoja strona. Kolejnym krokiem jest dostarczenie treści (tekstów i zdjęć). Na końcu (tuż przed uruchomieniem) potrzebne nam będą dane dostępowe do panelu zarządzania domeną i panelu zarządzania serwerem (chyba, że Twoja strona znajdować się będzie u nas).
Tak, poza naszymi autorskimi rozwiązaniami oferujemy też strony oparte o Wordpress'a.
W skrócie jest to strona, która dopasowuje się do rozmiaru ekranu. Jej wygląd w zależności od tego jaka jest szerokość ekranu zmienia się dynamicznie - tak aby na każdym urządzeniu (mniejszym czy większym) strona wyglądała możliwe jak najbardziej czytelnie i funkcjonalnie.
Standardowo w ramach naszych usług nie dostarczamy treści. Jeżeli jednak chcesz zaoszczędzić swój czas możesz zlecić napisanie treści nam.
Jeżeli nie masz zdjęć na swoją stronę to nie ma problemu. Zdjęcia można znaleźć w dostępnych w internecie bazach, lecz wiąże się to z dodatkowymi kosztami.
Tak, w każdym przypadku ilość poprawek jest wcześniej określona. Staramy się jednak zawsze oferować kilka opcji cenowych, które różnią się min. ilością poprawek.
Jest to nic innego jak panel, do którego można się zalogować i zmieniać w nim treść swojej strony - np. teksty na podstronach czy zdjęcia w galerii. Taki panel bardzo ułatwia aktualizację strony - nie trzeba jej nikomu zlecać.
Przy tworzeniu stron www czy aplikacji przede wszystkim HTML, CSS, SASS, Bootstrap, JavaScript, jQuery, Angular, PHP, MySQL, a także Wordpress i Woocommerce.
Jeżeli zmiany na stronie www będziesz wprowadzać stosunkowo rzadko to CMS nie jest konieczny. Lepiej wtedy zlecić to wykonawcy strony. Jeżeli jednak planujesz wprowadzać częściej zmiany to CMS będzie dobrym rozwiązaniem.
W ograniczonym stopniu tak, pod warunkiem że posiadasz CMS. Możesz wtedy zmieniać teksty, dodawać nowe podstrony czy zdjęcia w galeriach. Jeżeli jednak potrzebujesz bardziej kompleksowych zmian to lepiej zlecić to specjalistom. Rozbudowa stron, modernizacja i inne działania wiążą się najczęściej z programowaniem.
Nasz CMS jest na tyle prosty w obsłudze, że nie ma takiej potrzeby. Ma bardzo prostą konstrukcję i jest w nim tylko to co potrzebne. Dla osób, które nie miały styczności z oprogramowaniem albo dopiero zaczęły swoją przygodę z komputerem mamy krótką instrukcję obsługi.
Tak, jeżeli zamówisz u nas stronę z systemem zarządzania treścią (CMS).
Tak, jest taka możliwość aby strona była w kilku językach. Nie zajmujemy się jednak tłumaczeniem treści - te muszą być do nas dostarczone.
Tak, wszystkie przygotowywane przez nas strony www są w pełni responsywne i wyświetlają się dobrze na każdym urządzeniu.
Tak, na nasze strony udzielamy rocznej gwarancji.