Wiele usług w zasięgu Twojej ręki

Przez lata współpracy z klientami rozwinęliśmy kilka gałęzi naszej działalności. Wykonujemy kompleksowo projekty graficzne do druku/internetu, projektujemy i kodujemy strony www/aplikacje internetowe, prowadzimy także działania promujące firmę w internecie.
Tworzenie stron www

Tworzenie stron www

Tworzymy kompleksowo strony www - od stron wizytówek, po większe witryny ofertowe, sklepy, serwisy, a także portale. Niezależnie od tego czy chcesz po prostu zainstnieć w sieci, czy chciałbyś rozpocząć sprzedaż swoich produktów lub zrealizować swój pomysł na internetowy biznes - jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Oferujemy w pełni autorskie rozwiązania – od projektu strony po wdrożenie oraz tańsze bazujące na gotowych szablonach i darmowym oprogramowaniu. Nasze strony mogą posiadać autorski system zarządzania treścią lub popularny wśród darmowych rozwiązań Wordpress. Każdy znajdzie u nas coś na swoje potrzeby.

Nasze strony są nowoczesne (zgodne z obecnymi trendami), szybkie, bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem pozycjonowania w wyszukiwarkach i można nimi bardzo łatwo zarządzać z poziomu CMS’a.

Każda strona jest zrobiona tak aby wyświetlała się dobrze na wszystkich urządzeniach, a także na wszystkich popularnych przeglądarkach internetowych. Bardzo ważna jest dla nas dbałość o detale,  tak więc zamawiając u nas stronę masz pewność że będzie ona wykonana solidnie.

Obsługa powdrożeniowa
Jeżeli po wykonaniu strony chcesz ją co jakiś czas modernizować, rozszerzać o nowe funkcje czy elementy - zajmiemy się tym.
Administracja
Chcesz zaoszczędzić swój czas, a potrzebujesz kogoś kto będzie stale wprowadzał aktualizacje i dbał o rozwój Twojej strony, czy prawidłowe działanie? Możemy zostać administratorem Twojej strony i wyręczyć Cię w tym.
Monitoring
Dla osób, które chcą mieć 100% pewność, że ich strona jest non-stop online.
Pozycjonowanie
Samo posiadane strony to dzisiaj za mało. Jeżeli chcesz możemy ją dla Ciebie także pozycjonować, abyś mógł dotrzeć do większej liczby klientów.
Optymalizacja
Poprawiamy wydajność i szybkość stron, a także wdrażamy działania, które zwiększą widoczność strony w wyszukiwarce.
Audyty stron
Jesteśmy w stanie prześledzić Twoją stronę, wykryć wszelkie błędy i ustalić co należałoby w niej zmienić, aby zwiększyć jej jakość i efektywność. 
Przebudowa stron
Jeżeli masz już stronę www, a nie jesteś z niej z jakiegoś powodu zadowolony - skontaktuj się z nami.
Projektowanie graficzne

Projektowanie graficzne

Projekty webowe i do druku
Wykonujemy kompleksowo projekty graficzne, które wykorzystywane są w internecie (np. projekty stron www, banerów reklamowych, mailingów), a także projekty do druku (ulotki, banery, rollup'y, wizytówki etc.). Każdy z naszych projektów jest standardowo przygotowywany tak aby można go było wydrukować w dowolnej drukarni.

Tworzenie i zmiana identyfikacji wizualnej
Tworzymy od podstaw wizerunek Twojej firmy projektując wszystkie najważniejsze elementy. Zaczynając od wymyślenia ogólnej stylistyki i logo, po wykonanie strony www. Jeżeli nie masz za bardzo pomysłu na wizerunek swojej firmy albo chciałbyś zmienić dotychczasowy - z przyjemnością zajmiemy się tym.

Kompleksowa obsługa
Jeżeli ciągle potrzebujesz nowych projektów graficznych możemy podjąć stałą współpracę i kompleksowo obsługiwać Twoją firmę.

Aplikacje internetowe

Tworzenie aplikacji internetowych

Jeżeli Twój biznes potrzebuje do działania dodatkowych, dedykowanych rozwiązań lub wsparcia działania możemy stworzyć dla Ciebie aplikację internetową (czyli taką, która uruchamiana jest w przeglądarce internetowej). Jesteśmy w stanie wykonać aplikację na bazie Twojego pomysłu lub też wymyślić za Ciebie jak powinna działać. Każda z naszych aplikacji przed ostatecznym uruchomieniem jest dokładnie testowana.

Kiedy już będziesz miał aplikację i będziesz chciał rozbudować ją o dodatkowe funkcje - będziemy do dyspozycji. Jesteśmy w stanie wykonać na Twoje zlecenie różnego rodzaju modernizacje, bądź też sami ją rozwijać.

Promowanie w internecie

Promocja w internecie

Pozycjonowanie i reklamy Google Ads
Wiemy dobrze co to SEO i SEM, dlatego jeżeli chciałbyś zwiększyć widoczność swojej strony w wyszukiwarce Google lub zacząć się w niej promować, chętnie się tym zajmiemy. Wykonujemy kompleksowo pozycjonowanie, a także kampanie reklamowe w Google Ads.

Prowadzenie profili w social mediach
Dla osób, które działają w social mediach i chciałyby zaoszczędzić czas jesteśmy w stanie poprowadzić profile w każdym serwisie społecznościowym. Profile prowadzone są według ustalonej wcześniej strategii i usługa może obejmować także przygotowywanie grafik oraz treści.

Inne działania
Jeżeli chciałbyś w inny sposób promować się w internecie lub bardziej kompleksowo, możemy przygotować indywidualną ofertę. Wśród naszych usług znajdują się inne działania promujące firmę w sieci.

Dodatkowe usługi

Pisanie treści
Dla osób, które potrzebują treści do swoich reklam, stron www czy innych materiałów możemy napisać dedykowane treści. To nie tylko oszczędność czasu, ale także pewność że będą one w pełni profesjonalne.
Dodatkowe usługi IT
Nie chcesz zajmować się zakładaniem domen, skrzynek pocztowych, obsługą konta hostingowego? My możemy zająć się tym za Ciebie, dzięki czemu zaoszczędzisz wiele czasu.
Bezpieczeństwo stron www
Strony www są bardzo często podatne na włamania. Jeżeli chcesz tego uniknąć, albo ktoś właśnie włamał się do Twojej strony - zleć nam sprawdzenie i poprawę bezpieczeństwa.
Wdrożenia CMS
Masz stronę www bez systemu zarządzania treścią (CMS), a chciałbyś dokonywać sam zmian? Jeżeli chcesz możemy wdrożyć do niej swój autorski system lub Wordpressa. 
Tworzenie prezentacji PowerPoint
Na potrzeby naszych klientów tworzymy prezentacje w programie PowerPoint na bazie przesłanych grafik, bądź też tworząc nową, unikalną oprawę.
Gadżety reklamowe
Od niedawna wykonujemy na zlecenie naszych klientów także gadżety reklamowe z nadrukiem lub grawerem.

Zbuduj swoją przyszłość razem z nami

Jeżeli już wiesz, że chciałbyś z nami współpracować - nie czekaj. Wystarczy skontaktować się i ustalić szczegóły.
skontaktuj się