Pomożemy zbudować Twoją przyszłość

Jesteśmy niedużą firmą z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu graficznym, tworzeniu stron www i rozwiązań webowych, a także prowadzeniu działań promocyjnych w internecie - min. działania SEO i SEM. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.
Budowanie
Naszą przygodę z budowaniem wizerunku firm i tworzeniem rozwiązań internetowch zaczęliśmy w 2010 roku.

Od tamtej pory pracowaliśmy dla wielu klientów – począwszy od firm jednoosobowych, po dużo większe o zróżnicowanych potrzebach. Naszą misją jest świadczenie wysokiej jakości usług i tworzenie profesjonalnych rozwiązań, niezależnie od tego jakiej wielkości jest Twój biznes.
Potrafimy dopasować się do Twoich potrzeb i możliwości, oferując odpowiednie stawki i warunki współpracy. Bardzo dużą wagę przykładamy do terminowości i rzetelności, więc za każdym razem współpracując z nami możesz być spokojny o to, czy projekty trafią do Ciebie na czas.

Z kim współpracujemy?

Z każdym kto potrzebuje naszych usług. Obsługujemy przede wszystkim mniejsze firmy, ale z chęcią podejmiemy się większych wyzwań. Nie ograniczamy się także do konkretnych branży czy marek.
Współpraca

Formy współpracy

Pracujemy zdalnie i niezależnie od tego skąd jesteś będziemy mogli wykonać Twoje zlecenie. Oferujemy 3 formy współpracy:
Standard
Standardowa
Dla klientów, którzy zlecają prace sporadycznie. Czas pracy jest tutaj standardowy i uzależniony w dużym stopniu od innych zleceń nad którymi obecnie pracujemy.
Stała obsługa
Stała obsługa
Dla klientów, którzy potrzbują stałej obsługi. Czas pracy jest tu krótszy. Możliwe jest podpisanie umowy abonamentowej na określoną kwotę za konkretne prace.
Gotowość
Stała obsługa z opłatą za gotowość
Dla klientów, którzy mają stale nowe zlecenia do wykonania i zależy im na jak najszybszym czasie reakcji/realizacji.

Etapy współpracy

Zbuduj swoją przyszłość razem z nami

Jeżeli już wiesz, że chciałbyś z nami współpracować - nie czekaj. Wystarczy skontaktować się i ustalić szczegóły.
skontaktuj się